Allen Bradley 1606-XLE240EE Power Supply 240 W 24V DC
No reviews
SKU 0018
Original price
Sale price
1606-XLE240EE Power Supply1606-XLE240EE: Essential Power
Supply, 24-28V DC, 240 W, 240V AC